Firma Autolekar oferuje Państwu wynajem krótko i długoterminowy najnowszego modelu lawety drogowej Citroen Jumper. Ładowność pojazdu wynosi aż 1780 kg co sprawia, że bez problemu poradzi sobie ona z większością samochodów z segmentów A, B, C czy D. Odholujemy Państwa pojazd w dowolne miejsce. Dysponujemy własnym serwisem, który może od razu przyjąć samochód na naprawy zarówno mechaniczne, jak też blacharsko-lakiernicze. Jako jedyna firma w Radomiu i okolicach oferujemy usługę pomocy drogowej w modelu door to door. Na czym ta usługa polega?

1. Samochód odmówił posłuszeństwa (trasa, dom, drogi nieutwardzone etc.). Dzwonimy do Autolekar i wzywamy na miejsce pomoc drogową.

2. Laweta Autolekar przywozi na miejsce samochód zastępczy, w zamian zabiera uszkodzony.

3. Możemy kontynuować trasę, a nasze auto zostaje odholowanie w wyznaczone miejsce.

4. Jeśli decydujemy się na naprawę samochodu w Autolekar, koszt wynajmu samochodu zastępczego zostaje uwzględniony w cenie*, a sam przyjazd pomocy drogowej w obrębie Radomia jest bezpłatny!

Specyfikacja techniczna Jumpera znajduje się poniżej:

Citroen Jumper 2018 – laweta (pomoc drogowa). Silnik: 2.0 diesel 160 KM, skrzynia biegów: 6-biegowa, manualna. Przykładowe elementy wyposażenia: radio CD, zestaw głośnomówiący Bluetooth, tempomat, światła dzienne LED, kabina z obiciem drewnianym oraz podświetleniem LED, najazd aluminiowy. Ładowność lawety aż do 1780 kg! Cena: 250 zł na terenie Radomia (bez naprawy pojazdu w Autolekar), dłuższa trasa ustalana indywidualnie.

Kontakt ws. wynajmu pod numerem: 534 444 456 lub +48 366 96 40.

*Cena wynajmu samochodu osobowego wynosi standardowo 60 zł/doba. W przypadku napraw, których wycena przekracza 3000 zł, a okres najmu nie przekracza 3 dni, nie pobieramy opłaty za użytkowanie samochodu zastępczego. Sprawdź nas także na Facebooku!

© Copyright 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Autolekar facebook